Województwo wielkopolskie – imprezy integracyjne dla firm

kobiety ćwiczące yoge - impreza integracyjna

Wielkopolska powoli staje się biznesowym sercem Polski. Coraz więcej przedsiębiorstw otwiera się właśnie na terenie tego regionu – a nie od dzisiaj wiadomo, że podstawą udanego biznesu jest zgrany zespół. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą imprez integracyjnych dla firm na terenie Wielkopolski! Gwarantujemy świetną zabawę na łonie natury, z dala od korporacyjnego zgiełku.

Zapraszamy na imprezę firmową do wielkopolskiej Pestkownicy

Impreza integracyjna w wielkopolskiej Pestkownicy to świetny pomysł na nawiązanie nowych znajomości biznesowych. Organizowane w naszej rezydencji imprezy integracyjne dla firm z wielkopolski to coś więcej niż zwykłe spotkanie przy kawie. Tworzymy dla Państwa atmosferę, która sprzyja budowaniu silnych relacji w zespole. W naszej ofercie imprez dla firm znajdą Państwo różnorodne atrakcje, takie jak:

  • – prywatne jezioro — możliwość skorzystania z łodzi wiosłowych, kajaków, rowerów wodnych;
  • – miejsce na ognisko i grill — dostępność altanki dla 100 osób;
  • – rajdy samochodami terenowymi;
  • – strzelnica pneumatyczna lub laserowa;
  • – zaplecze sportowe — kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, stół do ping-ponga;
  • – oraz wiele innych zabaw terenowych.

Impreza firmowa w wielkopolskiej Pestkownicy z pewnością pomoże świeżo zatrudnionym pracownikom na wyjście ze swojej strefy komfortu. Z kolei możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu zacieśni nawiązane już współprace. Imprezy dla firm w Wielkopolsce to świetny sposób, by poznać się bliżej!

Wynajem sali na szkolenia w Wielkopolsce

Zapraszamy do organizacji wydarzenia biznesowego w naszej sali na szkolenia w Wielkopolsce, która pomieści do 40 osób. Nowoczesna i przestronna sala konferencyjna jest doskonałym miejscem do zorganizowania produktywnego i udanego spotkania. Znajduje się w niej wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia szkolenia – od wygodnych krzeseł, przez możliwości poczęstunku, aż po sprzęt audiowizualny. Dodatkowo zapewniamy klimatyzowaną przestrzeń z dostępem do naturalnego światła, wszystkie te aspekty zapewniają komfortową atmosferę, dzięki czemu Państwa szkolenie z pewnością będzie efektywne. Natomiast udana impreza firmowa bez dwóch zdań będzie idealnym zwieńczeniem wspólnej nauki. Zapraszamy do Rezydencji nad Jeziorem w Pestkownicy!
Zapraszamy do kontaktu już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej sali na szkolenia w Wielkopolsce oraz o dostępności terminów.