Województwo lubuskie – imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne dla firm lubuskie

Szkolenia i integracje firmowe to bardzo dobry sposób na pobudzenie kreatywności i budowanie relacji między pracownikami na różnych szczeblach. Nie bez znaczenia okazuje się miejsce, w którym będzie odbywać się dane wydarzenie. W tym celu warto zadbać o bazę noclegową wyposażoną w infrastrukturę pozwalającą na organizację wydarzeń firmowych takich jak imprezy integracyjne nieopodal województwa lubuskiego.

Impreza integracyjna dla firm z województwa lubuskiego

Pestkownica to rezydencja o niezwykle urokliwej lokalizacji. Położona jest nad jeziorem w środku lasu na terenie Puszczy Drawskiej. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie imprez firmowych niedaleko Lubuskiego, szkolenia lub konferencji. Obiekt dysponuje bazą 20 pokoi dwuosobowych, czterema apartamentami i trzema ogrzewanymi całorocznymi domkami myśliwskimi. W naszej rezydencji organizujemy wyjątkowe imprezy integracyjne dedykowane firmom z województwa lubuskiego. To nie tylko zwykłe wyjście na kolacje, ale prawdziwe doświadczenie, które umożliwia budowanie mocnych więzi pracowniczych. W naszej ofercie imprez firmowych znajdą Państwo różnorodne atrakcje, takie jak:

  • – prywatne jezioro — możliwość skorzystania z łodzi wiosłowych, kajaków, rowerów wodnych;
  • – miejsce na ognisko lub grilla — dostępność altanki dla 100 osób;
  • – rajdy samochodami terenowymi;
  • – strzelnica pneumatyczna lub laserowa;
  • – zaplecze sportowe — kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, stół do ping-ponga;
  • – oraz wiele innych zabaw terenowych.

Wynajem sali na szkolenia dla firm z województwa lubuskiego

Nasza rezydencja umożliwia korzystanie z sali na szkolenia dla 40 osób, która wyposażona jest w rzutnik, ekran i flipchart. Zapewniamy także klimatyzowaną przestrzeń z dostępem do naturalnego światła, co sprawi, że Państwa pobyt w sali na szkolenia — będzie jeszcze przyjemniejszy. Nasza przestrzeń jest idealnym miejsce nie tylko do pracy i nauki, ale także do inspirujących dyskusji. W przypadku większych grup udostępniamy salę biesiadną idealną do zorganizowania imprezy integracyjnej z zabawą taneczną.
Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej sali na szkolenia oraz o dostępności terminów, a także do owocnej współpracy firmy z województwa lubuskiego i innych rejonów Polski!